Skup katalizatorów - uszkodzonych, zużytych Łódź skup katalizatorów

Uszkodzenie katalizatora w samochodzie wiąże się z koniecznością jego wymiany, a w związku z tym poniesienia niemałych kosztów. Jest jednak sposób na ich zmniejszenie – wystarczy, że sprzedadzą nam Państwo zużyty podzespół – jest to szybkie, bezproblemowe i korzystne finansowo.

Skupujemy katalizatory bez udziału pośredników, ograniczamy kwestie formalne do minimum i oferujemy zarówno skup detaliczny, jak i hurtowy, wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich naszych Klientów.

Odkupimy od Państwa:

  • katalizatory z rdzeniem ceramicznym i metalowym,
  • filtry cząsteczek stałych FAP i DPF,
  • monolit ceramiczny.

W przypadku rozbudowanych zleceń, jesteśmy w stanie zapewnić odbiór i transport ładunków własnymi pojazdami – zapewniamy szybkość działania oraz w pełni profesjonalne podejście do każdego Klienta.

Internetowy skup wysyłkowy katalizatorów

Chcąc zapewnić swoim Klientom maksymalny komfort, proponujemy współpracę na odległość. Możecie Państwo wysłać do nas swoje katalizatory, a my zapłacimy Wam za nie przelewem. Jak to działa? Po pierwsze kontaktujecie się z nami w celu ustalenia tego, jakie katalizatory macie na sprzedaż – w ich wycenie bardzo pomogą nam zdjęcia, które można przesłać na firmowego e-maila. Macie Państwo dwie możliwości dostarczenia do nas katalizatorów – po wycenie za pośrednictwem poczty polskiej (przesyłka pobraniowa) byśmy mogli dokonać weryfikacji urządzeń lub przed wyceną – ustalimy cenę na miejscu i, w przypadku zaakceptowania oferty przez Klienta, wyślemy pieniądze przelewem. Jeżeli nasza propozycja nie będzie wystarczająco satysfakcjonująca, katalizatory zostaną odesłane na adres Klienta.

Wycena katalizatorów

Działamy uczciwie i profesjonalnie, korzystając z wielu lat doświadczeń oraz nowoczesnego zaplecza technicznego. Do prawidłowej wyceny katalizatorów służy nam specjalistyczny spektrometr XRF, za pomocą którego dokonujemy analizy zawartości metali szlachetnych – platyny, rodu oraz palladu, które mają podstawowy wpływ na cenę katalizatora. Cena jest ustalana bardzo dokładnie – mają na nią wpływ również aktualne kursy wyżej wymienionych metali szlachetnych oraz kursy walut.

Dlaczego my?

  • Bo posiadamy duże doświadczenie i doskonałe zaplecze techniczne.
  • Bo działamy zarówno w Polsce, jak i zagranicą, będąc zaufanym partnerem biznesowym.
  • Bo dokonujemy uczciwej wyceny.
  • Bo dysponujemy niezbędnymi zezwoleniami, pozwalającymi nam na transport i utylizację katalizatorów.
  • Bo podejmujemy współpracę na odległość – wystarczy wysłać nam katalizator, a my zapłacimy za niego przelewem.

Jeżeli macie Państwo pytania lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu oraz do sprawdzenia naszego cennika katalizatorów.

Zobacz też:

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X