O firmie użytkowanie katalizatorów

Nasza firma specjalizuje się w skupie i przerobie katalizatorów, oferując swoim Klientom płatność gotówką lub przelewem. Wieloletnie doświadczenie w zakresie odzysku metali oraz współpraca z najbardziej cenionymi firmami działającymi w branży recyklingu katalizatorów daje nam możliwość zapewnienia Państwu profesjonalnej usługi oraz bardzo korzystnych cen.

Skupujemy i przerabiamy:

  • katalizatory z rdzeniem ceramicznym,
  • katalizatory z rdzeniem metalowym,
  • filtry cząsteczek stałych FAP DPF,
  • monolit ceramiczny.

Wyceny dokonujemy dzięki wykorzystaniu młynów kulowych, które pozwalają nam zmielić nawet bardzo duże ilości monolitu oraz specjalnego spektrometru XRF, umożliwiającego dokładnie ustalenie zawartości – platyny, rodu i palladu. Prowadzimy skup hurtowy i detaliczny, przyjmując również bardzo duże ilości katalizatorów – w przypadku tych większych zleceń jesteśmy w stanie odebrać ładunek u Klienta i przetransportować go własnymi pojazdami.

Legalnie i fachowo

Realizowanie Państwa zleceń nie byłoby możliwe gdyby nie specjalne zezwolenia, które dają nam możliwość kompleksowego transportu i utylizacji zużytych katalizatorów. W każdym przypadku wystawiamy fakturę VAT. Współpracujemy zarówno z dostawcami krajowymi, jak i zagranicznymi, realizując zarówno niewielkie, jak również te najbardziej skomplikowane zlecenia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz bogatemu zapleczu technicznemu, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy uznanym partnerem, dlatego możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm.

Za jaką cenę skupujemy katalizatory?

Cena ustalana jest w każdym przypadku indywidualnie i zależna jest przede wszystkim od zawartości w katalizatorze metali szlachetnych oraz aktualnych kursów platyny, palladu i rodu. Wpływ na cenę mają również aktualne kursy Euro i Dolara.

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej, macie wątpliwości i pytania – zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą albo zapoznania się z podkategorią „cennik”.

Zobacz też:

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X