Skup filtrów dpf i fap Skup filtrów dpf i fap łódź

Auto-Kat to łódzki skup filtrów dpf i fap. Uszkodzenie filtrów cząsteczek stałych wiąże się z koniecznością wymiany tych podzespołów. Ale co zrobić ze zużytymi filtrami? Najlepiej sprzedać je do skupu filtrów dpf i fap. Jest to szybki i bezproblemowy sposób.

Nasza firma skupuje filtry dpf i fap bez udziału pośredników oraz maksymalnie ograniczając kwestie formalne. Oferujemy skup detaliczny i hurtowy filtrów cząsteczkowych. W przypadku skomplikowanych zleceń, jesteśmy w stanie zapewnić odbiór oraz transport ładunków własnymi pojazdami. Zapewniamy Państwu szybkość działania oraz w pełni profesjonalne podejście.

Filtry DPF – gdzie się znajdują?

Skupowane przez nas filtry DPF można znaleźć przede wszystkim w markach pochodzenia niemieckiego t.j. Volkswagen, BMW czy Audi. Można je też spotkać w samochodach Skoda i Toyota. Filtry cząsteczkowe DPF to filtry suche, które zawierają w sobie cząsteczki platyny, ceru i glinu.

Filtry FAP – gdzie się znajdują?

Drugi rodzaj filtrów cząsteczek stałych czyli filtry FAP to domena samochodów francuskich - Citroen, Peugeot, Renault oraz japońskiego Nissana.

Dlaczego warto skorzystać z naszego skupu filtrów fap i dpf?

Warto wybrać nasze usługi, ponieważ:

  • posiadamy duże doświadczenie i doskonałe zaplecze techniczne,
  • jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym,
  • działamy zarówno w Polsce i zagranicą,
  • dokonujemy uczciwej wyceny.
  • dysponujemy niezbędnymi zezwoleniami, pozwalającymi nam na transport i utylizację katalizatorów.

Jeżeli macie Państwo pytania lub wątpliwości – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X